WARUNKI ZWROTÓW

Uprawnienie do odstąpienia od umowy

7.1 Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

7.2 Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować MW GROUP s.c. W. Patro, M. Jakubiec  (mwplanet.pl, ul. Lelewela 23/25, 43-300 Bielsko-Biała, e-mail: kontakt@mwplanet.pl, tel. +48 797 357 797) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

7.3 Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

7.4 Przed zwrotem prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 797 357 797 lub na adres e-mail: kontakt@mwplanet.pl celem omówienia możliwości zamówienia kuriera bezpośrednio do Klienta (Klient wówczas nie będzie musiał wysyłać paczki).W ciągu 6 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością). Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na przesłany numer konta w ciągu 3 dni od daty rozpatrzenia reklamacji zostanie dokonany zwrot pieniędzy na wskazane konto bankowe (zwrot kwoty nie uwzględnia poniesionych kwot za przesyłkę). W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę

7.5 Informujemy, że będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

7.6. PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY W TERMINIE DO 14 DNI OBEJMUJE JEDYNIE KONSUMENTÓW/KLIENTÓW DETALICZNYCH. NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW TOWARU ANI NIE DOKONUJEMY JEGO WYMIANY W PRZYPADKU ZAMÓWIEŃ DOKONANYCH PRZEZ PRZEDSIĘBIORCÓW/KLIENTÓW HURTOWYCH.

Uprawnienie do odstąpienia od umowy Moskitiery

1.1 Zgodnie z prawem możliwość odstąpienia od umowy przez kupującego jest ograniczona.

1.2 Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.